Łączy nas pasja i dążenie do automatyzacji.

Sprzedajemy coś więcej niż produkty, znajdujemy  rozwiązania.
Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.
Nie boimy się wyzwań, nie rezygnujemy z założeń, zawsze doprowadzamy do końca to co zaczęliśmy.

AplikacjePowołując się na wyniki badań prowadzone przez chociażby Allied Market Research, a opisane na stronach branżowych portalu automatyka rynek silników elektrycznych NN wzrośnie od 96 mld dol w 2017 do nawet 136 mld dol w roku 2025. Wskazuje to na fakt, że silniki elektryczne stanowią zdecydowaną większość napędów maszyn i urządzeń, co wynika zapewne z ich dużej funkcjonalności, dostępności, łatwości adaptacji do określonych rozwiązań. Do tego rozwój w dziedzinie automatyzacji, sterowania, elektroniki jeszcze bardziej zachęca do stosowania napędów elektrycznych NN. Poniżej zastosowanie silników elektrycznych z podziałem na grupy odbiorców:

65% proste maszyny
54% maszyny wieloosiowe
50% system HVAC
65% systemy automatyki

Dynamic-polska oferuje produkty takie jak: silniki elektryczne, falowniki, przekładnie które mają swoje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, takich jak:

1) przemysł drzewny
2) przemysł opakowaniowy
3) produkcja maszyn do gastronomii
4) produkcja taśmociągów i przenośników
5) przemysł spożywczy
6) przemysł wydobywczy
7) przemysł włókienniczy
8) produkcja rolna
Praktycznie w każdym zakładzie przemysłowym maszyny oparte są o napęd za pomocą silników elektrycznych często dodatkowo współpracujących z przekładniami redukującymi obroty, gdzie sterowanie odbywa się za pomocą przekształtników częstotliwości w sposób płynny.
Istnieje także możliwość samoregulacji układów z wykorzystaniem regulatorów PID pracujących w pętli. Przykładem takich rozwiązań mogą być zestawy pompowe.

Wśród maszyn w których powszechnie stosuję się silniki elektryczne, przekładnie czy też przemienniki częstotliwości wyróżniamy:
1) peleciarki
2) brykieciarki
3) wyciągarki
4) wszelkiego rodzaju piece
5) podajniki śrubowe
6) mieszadła stosowane do torfu, gnojowicy, zbiorników na wodę
7) wentylatory, pochłaniacze
8) etykieciarki
9) doniczkarki
10) myjki/płuczki