Łączy nas pasja i dążenie do automatyzacji.

Sprzedajemy coś więcej niż produkty, Dajemy rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Silniki elektryczne

Motoreduktory

Przekładnie dużych mocy

Falowniki

Elementy budowy maszyn

MOTOREDUKTORY

Firma Dynamic-polska oferuję Państwu profesjonalne rozwiązania napędowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo reduktory i motoreduktory ślimakowe, walcowe, płaskie, stożkowe i planetarne.
Dynamic-polska dąży do tego, by wspierać Państwa w jak najbardziej optymalnej konfiguracji zespołów napędowych. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość, trwałość, energooszczędność i nowoczesność stosowanych reduktorów czy przekładni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:


przekladnia-slimakowa

Reduktory ślimakowe

Reduktory ślimakowe to bardzo lekkie i kompaktowe przekładnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo reduktory z przełożeniami od 7 do 10 000.
Przekładnie te wykorzystywane są w prostych aplikacjach napędowych.


przekladnia-walcowo-slimakowa

Reduktory walcowo-ślimakowe


W naszej ofercie znajdziecie państwo również reduktory walcowo-ślimakowe to przekładnie, które są o wiele sprawniejsze niż przekładnie ślimakowe. Cechą charakterystyczna tych reduktorów jest cicha pracą oraz niewielkimi rozmiarami.


przekladnia-walcowo-plaska

Reduktory walcowo-płaskie


Reduktory walcowo-płaskie to modyfikacja przekładni walcowych. W naszej ofercie posiadamy reduktory dwu i trójstopniowe.


walcowo-stozkowa

Reduktory walcowo-stożkowe


Przekładnie te stworzone zostały z myślą o zredukowanie hałasu powstającego podczas pracy. Charakterystyczną cechą tych reduktorów jest ich wysoka sprawność oraz wysokie momenty wyjściowe.


przekladnia-planetarna

Reduktory planetarne


Przekładnie te są bardzo sprawne oraz małe jak na swoje możliwości. W skład reduktorów planetarnych wchodzi koło centralne, jarzma oraz koła satelitarne.


Reduktory stożkowe
Reduktory stożkowe to cichobieżne przekładnie o dużej sprawności. Duża możliwość konfiguracji wejścia i wyjścia.


przekladnia-walcowo-rownolegla

Reduktory walcowe równoległe
Reduktory walcowe równoległe wykorzystywane są przy napędach wind. Przekładnie te są bardzo ciche

Zapewniamy specjalistyczną opiekę w zakresie doradztwa oraz pomocy technicznej napędów elektrycznych.
Jesteśmy ekspertami w wykorzystywaniu nietypowych rozwiązań, idealnieskomponowanych pod kątem jakości i niskich kosztów.